Дякую за теплу жилеточку. Розмір підійшов ідеально
Дякую за чудову теплу жилетку! Розмір підійшов ідеально, якість відмінна!
Якби ще трішки кольорів різних додали, синій, зелений, та ще кишеню на блискавці для телефону, то було б супер!
Натхнення вам у вашій справі!
Замовила для себе. Все підійшло. Брала по розмірній сітці то трішки залишала запасу від своїх замірів грудей (десь 3 сантиметри) якраз все чітко застібується на кофтину. До зими готові. Дякую вам велике за гарнй товар