Доброго дня! Отримала жилеточку та чуні. Якість чудова! Все мʼякеньке, тепле. Розмір підійшов ідеально! Дякую що підсказали. Наділа не хочеться і знімати яке гарне! Бистра доставка! Дуже Вам дякую! Всього Вам найкращого!
Надія
Получила телогреечку, очень довольны. Доставка мгновенная, качество очень хорошее, по размеру все подошло. Размер выбирайте с учетом меха внутри. До этого заказывали меховые полусапожки, тоже все идеально. Большое спасибо
Ирина
Дякую! Жилетка прийшла сьогодні, розмір 100%, якість 100%, Буду рекомендувати! Слава Україні!
Віктор
Доброго дня! Чоловік отримав сьогодні фліску! Дуже задоволений! Мʼяка, теплюча, гарної якості фурнітура і всі шви на виробі відмінні! Дякую Вам! Гарного дня!❤️
Лариса
Жилет получила, тепленький, гарненький, задоволена. Дякую🙏 Мирного нам неба🙏
Надежда
Добрий вечір, отримала вашу посилочку, вчора зробила замовлення, сьогодні отримала. Дякую Вам за швидкість і за чудові, тепленбкі тапочки - вони чудові. Бажаю Вам побільше клієнтів
Ілона
МОЛОДЦІ, Я ЗАМОВИЛА 2 БЕЗРУКАВКИ.ДУЖЕ ГАРНІ,АКУРАТНО ЗРОБЛЕНІ.ТЕПЛІ.ЯКЩО ХОЧУТЬ НАШІ МАЙСТРИ, ТО ЗРОБЛЯТЬ ЯКІСНО І ГАРНО.
Оксана
Щойно отримав, приємно вражений якістю, особливо беручи до увги достатньо помірну ціну. Щиро дякую та всім раджу!
Ігор
Жилетка дуже якісно пошита. Розмір відповідає замовленню. Рекомендую всім. А головне, що виробник Україна наша рідненька. Слава Україні! Слава ЗСУ!